Karrier

Megnövekedett szerződésállományunk kezelésére munkatársakat keresünk budapesti központi irodánkba

Feladatok:

  • Bejövő ügyféligények feldolgozása
  • Igazolások kiadása, gépjárműmozgások lekövetése, egyéni gépjármű és flotta ügyintézés, vagyon, cmr, utas és egyéb, főképp fuvarozói és személyszállítói biztosítási igények teljes körű kiszolgálása, illetve adminisztrációja
  • Minden, ami a fuvarozói biztosításokkal kapcsolatos lehet
  • Munkavégzés helye: Budapest , 14. kerület Zugló, Egressy út 77. MKFE székháza

Amit kínálunk:

  • Bejelentett , napi 8 órás munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria rendszer
  • Bónuszrendszer
  • Változatos feladatok
  • Jó hangulat , sok munka, fejlődő szervezet és támogató munkakörnyezet

Elvárás:

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Szolgáltató szemlélet és értékesítési véna
  • Önálló feladatmegoldás, csapatban gondolkodás
  • Szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség , vagy legalább középfokú végzettség és független biztosításközvetítői hatósági vizsga

Előnyt jelent, ha

  • szereted a nagyvasakat, az áru és személyszállítást
  • flotta kezelésben is van tapasztalatod

Ha magadra ismertél és érdekelnek a részletek küldd el fényképes önéletrajzodat a karrier@mkfealkusz.hu e-mail címre !

Tarts velünk és az MKFE tagjaival !

Ugrás az oldal tetejére
X