Információs szám
061/252-0688
 • Céginformáció
 • Székhely
  1149 Budapest, Egressy út 77.

 • Levelezési cím
  1149 Budapest, Egressy út 77.

 • Telefon
  2520688

 • Fax
  3643065

 • E-mail
  alkusz@mkfe.hu

 • Ügyvezető
  Papp Imre

 • Adószám
  13348816-2-42

 • Cégjegyzékszám
  01-09-730679


MKFE-MOL Gold Europe üzemanyagkártya
Utolsó módosítás: 2019.08.02
A hazai közúti árufuvarozó és személyszállító vállalkozások érdekvédelmi szervezeteként a magyar árufuvarozási és személyszállítási kapacitások közel felét képviseli egyesületünk, amely 1965 Óta végez érdekvédelmi és lobbitevékenységet itthon és nemzetközi szinten egyaránt, továbbá tagjai számára kedvezményesen nyújt szolgáltatásokat (pl. üzemanyagkártya, biztosítások).
 

 Az MKFE az IRU, a nemzetközi közúti fuvarozók szövetségének tagja, a TIR-rendszer magyarországi garanciavállalója.
A mintegy 2500 magyarországi tagvállalkozás — egyéni vállalkozóktól kezdve a kkv-kon át Magyarország legnagyobb fuvarozó részvénytársaságáig — számára az MKFE számos kedvezményes szolgáltatást kínál. Ezek közül szeretném különösen figyelmébe ajánlani a MOL—MKFE Gold Europe üzemanyagkártyát, amellyel egyesületünk tagjai a MOL és az MKFE közötti stratégiai együttműködés keretében kedvező kondíciókkal vásárolhatnak üzemanyagot Magyarországon és számos európai országban. A kedvezmények kiterjednek Magyarország teljes MOL töltőállomás-hálózatára, ezen belül extra kedvezmény vehető igénybe egy választott töltőállomáson, valamint 14 prémium törzskúton.

Európában már közel 7000 töltőállomáson használható az MOL—MKFE Gold Europe üzemanyagkártya. Ausztriában, Csehországban, Szlovéniában és Romániában kiváló minőségű és versenyképes árú dízel üzemanyag és AdBlue vásárlására van lehetőség!Tájékozódjon a szolgáltatásainkról, mérlegelje azok hasznát vállalkozása számára és legyen Ön is az MKFE tagja! Higgye el, megéri!
Minden információt megtalál honlapunkon (www.mkfe.hu) vagy keresse munkatársaimat.
Üdvözlettel,

Karmos Gábor
főtitkár
Budapest, 2019. május

Minden jog fenntartva © 2013 MKFE Biztosítási Alkusz Kft
Készítette: SK Trend Kft
Verzió:
Utolsó frissítés: 2023.11.07